Zakopane kojarzy nam się z Krupówkami, Gubałówką, misiem do zdjęcia, skocznią narciarską i nartami. Tak można byłoby powiedzieć w skrócie o tym miejscu, ale dzisiaj jest tam o wiele więcej do zobaczenia.

Zakopane to również wiele szlaków turystycznych, które doprowadzą nas do niesamowitych miejsc. Mamy doliny, mamy wysokie szczyty gór. Chodzenie po górach to czysta przyjemność, ale zawsze trzeba będzie zachować zdrowy rozsądek. Zimą góry się zmieniają bardzo szybko, dlatego trzeba uważać na to, co się robi.

Jeśli widzimy, że warunki są bardzo trudne to nie wchodzimy w wysokie partie góry. Na dole można podziwiać też ciekawe widoki, a jeśli chcemy być wyżej to wystarczy wjechać kolejką na Gubałówkę. Zjemy sobie coś smacznego, napijemy się, kupimy pamiątki i zjedziemy na dół. Między czasie można skorzystać z quadów, skuterów śnieżnych czy toru saneczkowego. Cały dzień to będzie za mało żeby tam być, dlatego jeśli planujemy w Zakopanem być kilka dni to warto tam wjechać nawet kilka razy. Wtedy będziemy się jeszcze lepiej bawić i na pewno takie atrakcje zapadną nam na długo w pamięci. W mroźny dzień będziemy mieć takie widoki, że nie da się tego opisać słowami.

Noclegi u podnóża Gubałówki

Jeśli tak bardzo podoba nam się na Gubałówce to nic nie stoi na przeszkodzie żeby znaleźć tam sobie nocleg. U podnóża Gubałówki jest coraz więcej ciekawych miejsc noclegowych, a zatem wystarczy przejrzeć sobie taką ofertę i na pewno z niej coś odpowiedniego wybierzemy. Najczęściej są to albo luksusowe apartamenty albo stylowe góralskie domki.

Warto porównać sobie takie oferty i patrzeć nie tylko na cenę, ale na klimat miejsca, jakie wybieramy. Im ciekawsze tym bardziej będziemy z tego powodu zadowoleni. Pełne opis wszystkich ofert pod Gubałówką znajdziemy na stronie – apartamenty Zakopane. Mamy wszystkie najlepsze noclegi w korzystnych cenach. Czy któryś nam się spodoba? Musimy wybrać się na stronę i się przekonamy jak to wszystko wygląda. Tutaj mamy to, co jest najlepsze w Zakopanem.