Oferujemy naszym klientom bardzo szeroką wiedze i ogromne doświadczenie, co daje możliwość stworzenia każdego rodzaju projektu.

Tworzymy wnętrza u osób prywatnych jak i u firm. Nie boimy się żadnego zadania, które mamy wykonać, dlatego klienci z naszych usług są bardzo zadowoleni.

Zakres usług przez nas oferowanych:

  • częściowe oraz kompleksowe projekty wnętrz,
  • projekty dla klientów krajowych jak i zagranicznych,
  • projekty branżowe,
  • aranżacje terenów zielonych wkoło budynków,
  • dostarczenie do klienta zamówionych materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia,
  • nadzór nad tworzeniem projektu aż do samego jego wykończenia.Rozmowa z klientem
    Zanim zaczniemy zajmować się tworzeniem nowego wnętrza zbieramy bardzo dużo przydatnych informacji. Poznanie oczekiwań, jakie ma klient to ważny element, który wpływa na powodzenie całego projektu. W bardzo profesjonalny i dokładny sposób prowadzimy wtedy rozmowy i robimy analizy. Każdy ma inny gust, dlatego my staramy się spełnić oczekiwania klienta tak żeby w nowym wnętrzu czuł się bardzo dobrze.

Projekt do zaakceptowania
Zanim zaczniemy na dobre zajmować się tworzeniem wnętrza dajemy klientowi możliwość wybrania do trzech różnych koncepcji. To pozwala na dopasowanie w idealny sposób projektu do klienta. Klient nie musi siedzieć u nas przez cały czas. Możemy mu projekty przesyłać drogą mailową. To przyspiesza kontakt, ale i ogranicza czas na dojazdy. Będziemy tak długo szukać finalnego rozwiązania jak trzeba.

Dokumenty
Jeśli klient wybierze sobie projekt, który mu odpowiada to przygotujemy stosowną dokumentacje techniczną. Wszystko ma być zgodne z prawem, ale ma być również bezpieczne. Przygotowanie takiej dokumentacji może potrwać nawet kilka tygodni, ale my się wszystkim zajmiemy.
Kosztorys i wykonanie projektu

Klient ma wszystko bardzo dokłamie opisane, wie, co będzie zastosowane w jego wnętrzu i ile ma to kosztować. Nie mamy dodatkowych kosztów i klient od raz jest świadomy tego ile ma za wszystko zapłacić. Na końcu przystępujemy do wykonania nowego wnętrza.