Z radością obserwujemy, że wśród konsumentów korzystających z usług naszego sklepu coraz większą popularnością cieszy się idea tak zwanego domu inteligentnego, czy też „Smart Home”.

Już dawno fenomen ten nie jest ograniczony tylko i wyłącznie do wykorzystania w zaciszu własnych czterech ścian, przy pomocy których możliwe jest zarządzanie wszelkiej maści sprzętem elektronicznym. Obecnie, dom inteligentny to także rozwiązania (często sterowane zdalnie i w sposób spersonalizowany), które pozwalają na poczynienie znacznych oszczędności, między innymi poprzez ograniczanie kosztów opału i ogrzewania budynku. Ciekawym rozwiązaniem, które to niedawno stało się integralną częścią naszego portfolio produktowego są tak zwane zestawy All in One. Czym one są i dlaczego warto się nimi zainteresować? Temu właśnie zagadnieniu pragniemy przyjrzeć się nieco bliżej w ramach naszego dzisiejszego artykułu. Serdecznie zapraszamy do jego lektury!

Zestawy All in One składać się mogą z – zgodnie z oczekiwaniami, preferencjami i zasobnością portfela konsumentów – od zaledwie dwóch do aż kilkunastu elementów.

W ich skład wchodzić mogą między innymi okna, drzwi, bramy oraz rolety. Cechą charakterystyczną tego typu rozwiązań jest fakt, iż wszystkie one utrzymane są w jednej stylistyce, a więc unikamy sytuacji, w której po oględzinach zamocowanych drzwi zauważamy, że ich wygląd jest zupełnie niespójny z zainstalowanymi oknami, co z kolei może negatywnie odbijać się na ogólnym odbiorze naszej przestrzeni mieszkalnej przez domowników lub gości. Co więcej, nabywając wysokiej jakości produkt w renomowanym sklepie – takim jak nasz – mają Państwo pewność, iż kupowane wyroby nie będą służyły tylko i wyłącznie w celach estetycznych. Dokładamy wszelkich starań, by naszym konsumentom dostarczać bramy, które skutecznie ochronią ich przed przedostaniem się do wnętrza posesji nieproszonych gości z zewnątrz, drzwi które będą stanowić skuteczną ochronę przed włamaniem oraz okna, które nie tylko będą przyciągać wzrok, ale także zapewnią optymalny współczynnik stylizacji i termoizolacji, dzięki czemu ponosić będziemy mniejsze opłaty z uwagi na konieczność dogrzewania poszczególnych pomieszczeń, szczególnie w sezonie zimowym, jak również będziemy mogli mieć przekonanie graniczące z pewnością, że w naszym domu panować będzie przyjemna cisza i spokój – i to nawet w sytuacji, gdy na zewnątrz realizowane będą prace budowlane lub remontowe albo sąsiedzi postanowią urządzić głośną imprezę z udziałem znacznej liczby osób.

Wiele osób w dalszym ciągu dość niepewnie podchodzi do rozwiązań typu All in One, obawiając się, że mogą one nadmiernie wydrenować ich domowy budżet – nic bardziej mylnego! Nasze zestawy przygotowujemy z myślą o odpowiednim stosunku jakości do ceny, dzięki czemu nie tylko otrzymają Państwo wyroby legitymujące się ponadprzeciętną żywotnością i wytrzymałością, ale także takie, których zakup z pewnością nie będzie zbytnio odczuwalny dla Państwa portfela.