Płytki zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o luksusowych i nowoczesnych łazienkach, jednak dzięki wariantowi odpowiedniemu do zastosowania na podłogach doskonale spełnią się również w holach, korytarzach i wszystkich innych miejscach domu.

Charakter wnętrz jakie tworzymy i w jakich chcemy się obracać często oddaje nasze cechy. Osoba o spokojnym wnętrzu nie będzie czuła się dobrze we wnętrzach o gamie jaskrawych barw. Ludzie o żywiołowym usposobieniu często oddają swój charakter w małych lub dużych elementach wystroju wnętrz. Czasem jest to odważny dobór koloru, czasem jeden, duży i rzucający się w oczy element, a czasem cała feria barw i dodatków. Obydwa podejścia wpisują się w nowoczesne trendy. W przypadku płytek, czy to ściennych czy podłogowych warto zainwestować w materiały dobrej jakości o klasycznej stylistyce. Znacznie łatwiej przecież zmienić dodatki decydujące o ostatecznym szlifie wystroju wnętrza niż decydować się na wielodniowy remont polegający na skuwaniu płytek, które nam się znudziły, wymienianiu całej armatury i układaniu kolejnego gresu od nowa. Znacznie lepiej zainwestować w klasyczną i w miarę neutralną bazę.

Gres szkliwiony Opoczno Cossima

Dla kogo i do jakich łazienek odpowiednie będą płytki Opoczno Cossima?

Kolekcja ta jest doskonałym wyważeniem klasyki, nowoczesności i prostoty, ale też tak zwanego pazura. Płytki idealnie odnajdą się w łazienkach osób z charakterem, które już od samego początku chcą nadać swojej łazience konkretny wygląd. Jednocześnie, stonowany dobór barw całej kolekcji umożliwia późniejszą zabawę dodatkami. Charakterystyczny wzór kamienia przywodzi na myśl budowle monumentalne o określonym charakterze, wzór przedstawia kamień naturalny o miedzianych i szarych żyłach na białym tle. W kolekcji płytek znajdują się elementy proste, pokryte strukturą i płytki podłogowe. Całość uzupełnia border.

Więcej informacji przedstawia opoczno cosima. Warto sprawdzić link jeśli szukasz płytek łączących klasyczną prostotę i elegancję z lekką nutką twardego, majestatycznego charakteru.