Zakopane to bardzo wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie naszego kraju. Oferta noclegowa tego miasta, tego regionu może przyprawić o prawdziwy ból głowy. Wybrać ten odpowiedni dla siebie obiekt nie jest  łatwo, aczkolwiek jest to oczywiście możliwe. Jednym z obiektów, na które warto jest zwrócić szczególną uwagę, są domki z bali.

Do dyspozycji odwiedzających Zakopane mamy pięć różnych domków wykonanych z drewna. Jednym z nich jest domek pod Gubałówką. Jak sama nazwa na to wskazuje, mamy do czynienia z domkiem usytuowanym na zboczu tego wzniesienia. Domek ten jest jednym z bardziej stylowych obiektów położonych w Zakopanem. Projektem zajął się Jan Karpiel Bułecka, a tym samym mamy do czynienia z obiektem, którego projektem zajął się prawdziwy artysta. Bardzo komfortowe wyposażenie domku powoduje, że przybywający tu turyści mają zapewnione wszystko, czego potrzeba. W tym domku może przebywać jednocześnie od czterech do sześciu osób. Domek ten jest położony na niezależnej działce, jest ogrodzony, a tym samym mamy do czynienia z zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa oraz intymności. Tylko piętnaście minut od Krupówek, a jednocześnie też w bardzo spokojnej okolicy, w dzielnicy Tatary. W domku mamy do dyspozycji salon, w pełni wyposażony aneks kuchenny, komfortowa łazienka, oraz dwie sypialnie.

Przed budynkiem do dyspozycji gości jest bezpłatne miejsce parkingowe na jeden samochód oraz murowany grill. Aby móc zapoznać się z fotografiami tego domku, aby móc również zapoznać się z innymi domkami z drewnianych bali, należy zajrzeć na stronę internetową domek Zakopane z jacuzzi.

Dzięki szczegółom znajdującym się w tym miejscu możemy w pełni przekonać się do tego, aby wybrać ten obiekt. Nie możemy oczywiście nie wspomnieć o takim elemencie, jakim są wspaniałe widoki rozpościerające się zza okien domku. Dzięki temu pobyt w tym miejscu jest naprawdę wyjątkowy. Jeśli więc potrzeba jest odpoczynku od codzienności, jeśli potrzeba jest odpoczynku od kłopotów, to owe domki na pewno będą odpowiednie.