Zęby, które nie są wystarczająco białe, mogą być dużym problemem dla osoby.

Cierpi nie tylko Twój wygląd i uśmiech, ale może również powodować problemy z samooceną i pewnością siebie nawet u najbardziej pewnych siebie ludzi. Jeśli Twoje zęby nie są tak białe, jak byś chciał, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak poprawić swój wygląd i życie!Chodzenie do dentysty i płacenie za wybielanie zębów jest bardzo skuteczne. Na zęby nakładany jest roztwór wybielający i pozostaje tam przez około godzinę. Nie martw się o smak lub oparzenia, ponieważ podejmują środki ostrożności, aby temu zapobiec. Wyniki można zwykle zobaczyć już po jednej sesji.Wypłucz usta 3% roztworem wody utlenionej każdego wieczoru po umyciu zębów. 3% roztwór nadtlenku wodoru jest łagodnym środkiem wybielającym, dzięki czemu może pomóc w utrzymaniu białych zębów, jest również bardzo tani; powinieneś być w stanie odebrać butelkę w lokalnej aptece za mniej niż 2 dolary.Nadtlenek może nie smakować wyśmienicie, ale jest świetnym wybielaczem zębów. Twój dentysta prawdopodobnie używa nadtlenku w wielu swoich produktach do wybielania zębów. Nadtlenek może być tak silny, że dentyści mogą wybielić zęby podczas jednej wizyty. Beztroskie sposoby wybielania zębów w domu

Mając to na uwadze, powinieneś wprowadzać nadtlenek do swojej rutyny dentystycznej kilka razy w tygodniu.Aby woda nie zabarwiła zębów, unikaj fluoru.

Chociaż fluor może być dobry dla ogólnego stanu zdrowia zębów, wiele osób twierdzi, że powoduje przebarwienia zębów. Jeśli w Twojej domowej wodzie z kranu znajduje się fluor, spróbuj zainstalować oczyszczacz wody, aby zminimalizować jego wpływ na zęby.Twój dentysta może doradzić Ci, jakie domowe zestawy wybielające będą działać najlepiej, nie powodując uszkodzenia zębów ani dziąseł. Istnieją systemy, które działają na niektórych ludzi, ale nie na innych, zapytaj swojego dentystę.Aby upewnić się, że Twoje zęby dobrze reagują na wybielanie, wykonaj mały zabieg wybielania w domu przed umówieniem się na kosztowną wizytę. Podczas gdy wiele osób uzyskuje świetne wyniki z wybielania, inni mają problemy z tym procesem. Lepiej dowiedzieć się, czy wybielanie będzie problemem, zanim wydasz dużo pieniędzy na sesję.Innym świetnym sposobem na utrzymanie dobrego wyglądu zębów jest rozpoczęcie picia wszystkich płynów przez słomkę. Minimalizuje to kontakt z zębami, co pomaga zminimalizować przebarwienia zębów spowodowane piciem kolorowych płynów. To łatwy sposób na uniknięcie przebarwień.Jeśli odczuwasz ból lub dyskomfort podczas korzystania z domowego produktu do wybielania zębów, należy natychmiast zaprzestać jego używania. Produkty wybielające mogą czasami zwiększać wrażliwość i powodować stany zapalne. Jeśli tak się stanie, przestań stosować tę technikę i zapytaj dentystę o alternatywne rozwiązanie.Jeśli chcesz uzyskać bielsze zęby, jedz pokarmy wypełnione błonnikiem. Podczas gdy niektóre pokarmy są bardziej podatne na przebarwienia zębów, pokarmy bogate w błonnik, takie jak marchew, szpinak, seler i brokuły, złuszczają zęby, zanim cząsteczki plamy mogą przyczepić się do zębów i je zabarwić.Jeśli wybierasz się do dentysty na zabiegi wybielania, nie przesadzaj. Ludzie są podekscytowani wynikami, które widzą, więc myślą, że ich zęby staną się jeszcze bielsze, jeśli będą je stale wybielać. Niestety, jedynym skutkiem tego są zęby, które zmieniają kolor na niebieski!Teraz, gdy już wiesz, co zrobić, aby poprawić swój wizerunek i nadać wygląd zwycięskiemu uśmiechowi, nie wahaj się! Zastosuj te wskazówki dotyczące wybielania zębów w swoim życiu już dziś i obserwuj, jak Twoje życie zmienia się na lepsze, gdy Twoje zęby nabierają zdrowego blasku. Cieszyć się!