Nakładanie lakieru hybrydowego wymaga pewnej praktyki i co najważniejsze dodatkowych preparatów, jak odtłuszczacz, oraz specjalnej bazy i topu, który nakłada się niezależnie od lakieru.

Niezbędna jest również lampa do utwardzania hybrydy, więc albo wybierzemy się na manicure hybrydowy do jednego z salonów kosmetycznych, albo będziemy musieli zainwestować w zestaw do hybrydy, który zawiera niezbędne akcesoria i kosmetyki. Z reguły zawierają lampę UV lub LED, zestaw kilku lakierów, bazę, płyn do odtłuszczania płytki, aceton, pilniki do paznokci. W ten sposób możesz wykonać taki manicure samodzielnie, jeśli szybko nudzi ci się wygląd twoich paznokci.

Czy lakiery hybrydowe są odpowiednim wyborem dla ciebie?

Gdzie można kupić lakiery hybrydowe?

Również zmycie lakieru hybrydowego wymaga specjalnego przygotowania i jest bardziej czasochłonne niż usunięcie lakieru klasycznego. Najczęściej robi się to acetonem, który może wysuszyć płytkę paznokcia i skórę wokół, dlatego zawsze po wykonaniu manicure używa się odżywczych oliwek do skórek paznokci. Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy nie niszczy paznokci. W salonie trzeba zwrócić uwagę na jakość lamp, lakierów. Stosuj aceton tylko tak długo, jak to konieczne. W przeciwnym razie możesz osłabić paznokieć, który stanie się miękki i bardziej wrażliwy na możliwe infekcje. Szkodliwe jest również spiłowanie hybrydy, bo łatwo zrobić to zbyt głęboko i spiłować wierzchnią warstwę paznokcia.

Każdy, kto pragnie perfekcyjnego manicure przez co najmniej dwa tygodnie bez obawy o odpryski czy zmatowienie lakieru, z pewnością powinien wybrać lakier hybrydowy. Jeśli jednak nie przeszkadza ci konieczność częstego malowania paznokci i uszkodzenia lakieru, które trzeba co kilka dni poprawiać, to sprawdzi się również tradycyjny lakier do paznokci. Istotny jest również aspekt finansowy podczas decyzji, jaki lakier do paznokci wybrać. Wykonanie manicure klasycznego w domu lub w salonie kosmetycznym jest znacznie tańsze niż hybryda. Niezależnie od tego, czy wybierzesz lakier hybrydowy, czy klasyczny, warto po prostu zadbać o piękny wygląd swoich dłoni.

Na stronie https://follynail.com/lakiery-hybrydowe-c-148.html możesz zakupić wysokiej jakości lakiery do manicure hybrydowego w wielu różnych kolorach. W przeciwieństwie do manicure tradycyjnego hybryda nie łuszczy się, nie odpryskuje i nie blaknie przez kilka tygodni.