W dzisiejszych czasach mieszkanie lub dom możemy urządzić na wysokim poziomie. Rynek oferuje szeroki asortyment artykułów, które mogą zmienić wnętrze i jego styl oraz klasę. Wnętrze można urządzić od podłogi aż po sufit. Podłoga o nienagannym wyglądzie, z drewna, z paneli przeznaczonych do takich pomieszczeń, jak łazienka, pokój, czy też przedpokój. Panele o wysokim standardzie, na przykład sztywne – winylowe. Ich zastosowanie oraz zamontowanie różni się od tradycyjnych modeli podłóg. Montowane bez przeszkód np. na za trzask. Podłoga z panelami na za – trzask to nowa forma łączenia paneli. Na podłodze o pierwszej wersji, gdzie są one łączne przy pomocy nowoczesnych połączeń.

Marzenie o ciepłej podłodze może się spełnić i również można ją zamontować z panelami. Nowoczesne panele w jodełkę to elegancki styl i kunszt podłóg z klasą. Już nie te najtańsze produkty, a z dobrą marką i gwarancją satysfakcji na długi czas. Podłoga z drewna, z listw o wybranym modelu. Projektem z myślą o klientach, którzy cenią sobie czystość i nie korzystanie z dywanów. Dywany są dodatkową pracą w domu. Podłogi o nienagannym wyglądzie nie wymagają dodatkowych dekoracji. A i utrzymanie ich w czystości nie wymaga czyszczących środków chemicznych. I wpływających niekorzystnie z biegiem czasu na wygląd podłóg w każdym pomieszczeniu.

Duże listwy podłogowe ułożone w jodełkę.

Panele podłogowe w ofercie o różnym tworzywie. Jak również oferta ich pod kolor paneli. Elastycznie dopasują się do dekoracji i koloru ścian wnętrza. Charakterystyczne dopasowanie lub specyficzny wygląd podłogi we wnętrzu mieszkania. Nadadzą one wyrazisty smak i podkreślą charakter oraz styl domowników. Mocny akcent, super trwały wygląd podłóg. Podłogi ułożone w jodełkę, są to listwy duże zupełnie odbiegają od małych listew parkietowych. Listwy są duże i łatwiej je ułożyć w pomieszczeniu. Połączenie listw z dodatkowym supertrwałym zatrzaskiem, który będzie trzymał panele w jodełkę. Za-trzask spowoduje, że podłoga będzie trzymać się nieruchomo. Nie pojawią się żadne uwypuklenia, ani niedoskonałości. Listwy nie podniosą się na powierzchni miejscami.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że panele w jodełkę to nowość na rynku. Daje ona maksymalny efekt po założeniu w pomieszczeniu. Nienaganny styl, klasa i elegancja w każdym milimetrze paneli. Producent zadbał o każdy szczegół produktu oferując kilka modeli, o różnym tworzywie. Wygodna forma zakładania listw podłogowych ze za – trzaskiem.