Portugalska firma Indasa została założona w 1979 roku, siedziba mieści się w mieście Aveiro nad ujściem pięknej rzeki Vouga.

W ciągu kilkudziesięciu lat działalności wyrobiła sobie bardzo wysoką pozycję w branży materiałów szlifierskich, ściernych i polerskich. Klienci często podkreślają, że produkty Indasy są kunsztownie wykonane, łatwe w użytkowaniu i bezpieczne. Szlifierki tej marki są profesjonalnym sprzętem o wysokiej jakości, przeznaczonym zarówno dla fachowców, jak i dla specjalistów. Sektor biznesowy zajmujący się materiałami szlifierskimi często wyraża głęboki podziw dla wartości tych szlifierek. My, jako firma Grupa Urban, od lat znamy ich zalety, toteż możemy je z czystym sercem polecić. Indasa to najlepsze materiały i systemy szlifierskie dla wymagających działalności gospodarczych i klientów indywidualnych. Filozofią firmy Indasa jest bezkompromisowość, ambicja oraz przewidywalność – oferują wysoką wydajność, za którą klient nie musi płacić majątku.

Indasa – szlifierki najwyższej próby

Nie masz jeszcze szlifierki produkowanej przez firmę Indasa?

W takim przypadku musisz koniecznie nawiązać z nami kontakt. W szerokim asortymencie Grupy Urban znajdziesz zarówno szlifierki elektryczne, jak również orbitalne. Każda z nich zawiera ergonomiczną konstrukcję, składają się z zaawansowanych materiałów kompozytowych. Posiadają funkcję odsysania pyłu, co szczególnie zwiększa przyjemność pracy z nimi. Regulacja prędkości pozwoli Państwu drobiazgowo określić wymagane tempo pracy. Warto także wspomnieć, że są w pełni kompatybilne z zaawansowanymi systemami szlifierski firmy Indasa.

Serdecznie polecamy: indasa szlifierka to estetyka i wysoka gatunkowość. Jeśli mają Państwo jeszcze w sobie ziarno niepewności co do potencjalnego zakupu, zapraszamy do kontaktu z nami (jesteśmy dostępni pod adresem e-mail i telefonem) albo do poczytania o zaletach tych szlifierek na naszej stronie internetowej.