Jeśli zależy nam na protetyce stomatologicznej na wysokim poziomie to trzeba zgłosić się do kliniki stomatologicznej, która będzie w stanie nam pomóc.

W ten sposób uda nam się uzyskać najlepsze z możliwych efektów, a właśnie na tym na pewno nam zależy. Protetyka nie jest tania, dlatego jeśli się na takie zabiegi decydujemy to na pewno chcemy być z nich w stu procentach zadowoleni? To, kto będzie wykonywał zabiegi i w jakich warunkach wpływa na nasze bezpieczeństwo oraz zdrowie i również trzeba będzie na to zwrócić uwagę, bo to my wybiera myt klinikę, która ma się tym zajmować. Jeśli trafimy do specjalistów to można liczyć na to, że będziemy mieć wykonane uzupełnienia protetyczne wysokiej, jakości. Nasz uśmiech będzie jak dawniej, a przecież to jest dla nas bardzo ważne. Trzeba sprawdzać, w jakim systemie wykonywane są uzupełnienia protetyczne. Jeśli to system CAD CAM to wiemy, że wszystko przebiegnie dokładnie tak jak tego oczekiwaliśmy.

Jakie uzupełnianie protetyczne można wykonać?

Na pewno na pierwszym miejscu są protezy i wiele osób z tego często korzysta. Do wyboru mamy protezy szkieletowe i akrylowe. Korony można wybierać metalowo-porcelanowe, a nawet porcelanowe na złocie. Są również korony cyrkonowe i pełnoceramiczne. Dzisiaj bardzo modne są licówki, dlatego klinika stomatologiczna oferuje je w wersji porcelanowej i kompozytowej. Można również poprosić o mosty na podbudowę cyrkonowej, złotej czy metalowej. Oferta jest na tyle dobrze przygotowana żeby każdy mógł wybrać sobie takie uzupełnienia prostetyczne, jakie są dla niego najlepsze. Najlepiej wcześniej zgłosić się na konsultacje i wtedy dowiemy się jak ma to wszystko wyglądać i ile trzeba będzie za to zapłacić. Na konsultacje w najlepszej klinice stomatologicznej można się umawiać już teraz. Adres i telefon znajdziemy na stronie https://www.neodentica.pl. Oni są w stanie nam pomóc już dzisiaj, dlatego im wcześniej się do nich zgłosimy tym szybciej nasz uśmiech będzie taki, jaki sobie wcześniej wymarzyliśmy.