Zakłady pracy, a w szczególności hale magazynowe czy produkcyjne to miejsce, które trudno jest odpowiednio ogrzać. Zadanie skutecznie utrudnia duża kubatura obiektu oraz ewentualne przeciągi, wywołane częstym otwieraniem drzwi oraz bram zakładu. Czy istnieje sposób, aby mimo to skutecznie dogrzewać takie miejsce?

ELEKTRYCZNE PROMIENNIKI – SPÓJNA SIEĆ

Im większy obiekt, tym większy sens ma przygotowanie całej sieci dogrzewania stanowisk pracy, które się w nim znajdują. W tym mogą pomóc promienniki elektryczne, rozmieszczone w przemyślany, strategiczny sposób. To bardzo ważne, aby dokładnie przeanalizować układ poszczególnych urządzeń. Dzięki temu można zoptymalizować ich działanie. Elektryczny promiennik, działa szybko, bo już w sekundę po uruchomieniu osoba, która znajduje się w jego zasięgu odczuwa przyjemne ciepło, które z czasem przybiera na intensywności, do osiągnięcia pożądanej temperatury. Stworzenie spójnej sieci, obejmującej elektryczne promienniki sprawi, że wszyscy pracownicy będą mieć zapewnione komfortowe warunki pracy.

OSZCZĘDNOŚCI

Sięgnięcie po elektryczne promienniki wiąże się z wieloma korzyściami. Mowa tu o szeroko pojętych oszczędnościach. Po pierwsze, są to oszczędności finansowe. Wykorzystywanie promienników jest bowiem ekologiczne i niedrogie. Po drugie, to oszczędność czasu. Ciepło, wytwarzane przez urządzenia, odczuwalne jest natychmiast po uruchomieniu, a nie tak, jak w przypadku tradycyjnych metod – po nawet kilku godzinach.

PROFESJONALNY PROJEKT

Jeśli zdecydujesz się sięgnąć po promienniki elektryczne, które gwarantują niskie koszty ogrzewania, koniecznie zdecyduj się również na poradę fachowców. Ekspertów w tej dziedzinie znajdziesz w firmie Irsystem. Wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z promiennikami, ale nie tylko. Przyjadą do Ciebie, dokonają niezbędnych pomiarów, a na koniec przygotują projekt sieci złożonej z reflektorów ciepła. Jeśli zostanie on przez Ciebie zaakceptowany, to dokonają zamówienia niezbędnych elementów i przystąpią do montażu.