Odpowiednie nawilżenie skóry przywraca objętość, a nawet spłyca linie i zmarszczki, czyniąc je mniej widocznymi.

Zwiększone krążenie jest mechanizmem dostarczania wszystkich składników odżywczych, witamin i minerałów, nie wspominając o tym, że wydobywa ładny, różowy, zdrowy blask cery. Wiele nieinwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających polega na usunięciu martwych komórek z powierzchni naskórka i dostarczeniu składników odżywczych do głębokich warstw skóry.

Aby odmłodzić i ujędrnić skórę możemy się poddać nieinwazyjnym zabiegom

Zabiegi odmładzające w salonie kosmetycznym BIO CLINIC

Fibryna bogata w płytki krwi to całkowicie naturalna procedura, w której używa się własnych płytek krwi pacjenta w celu ujędrnienia skóry poprzez odmłodzenie jej jakości. Zabiegi polegają na prostym pobraniu krwi, który jest traktowany w laboratorium w celu oddzielenia osocza i płytek krwi. Następnie wstrzykuje się go w problematyczne obszary, w których stymuluje komórki macierzyste do tworzenia nowej tkanki młodzieńczej. Wyniki takiej procedury odmładzającej można zobaczyć po kilku tygodniach.

Złuszczanie skóry usuwa martwe komórki naskórka z powierzchni twarzy. Chociaż możesz złuszczać skórę w domu, jednak domowe produkty nie są porównywalne z tym, do czego mają dostęp profesjonalni kosmetolodzy. Stosowanie tych wysokiej jakości produktów pomaga lepiej usunąć pierwszą warstwę naskórka, która odsłania zdrową, jędrną i gładką warstwę skóry pod nią. Profesjonalne zabiegi na twarz pomagają zwiększyć krążenie krwi w skórze, promując wzrost nowych komórek skóry, co prowadzi do zdrowszego i młodziej wyglądającej cery. Masaż twarzy i zabiegi z użyciem ultradźwięków to techniki, które estetyk może zastosować podczas wizyty, aby to osiągnąć.

Nasza skóra każdego dnia jest narażona na zanieczyszczenia, zarazki czy wolne rodniki, które mogą dostać się do naszych porów i spowodować przyspieszone starzenie twarzy. Jedną z głównych zalet zabiegów odmładzających dostępnych w BIO CLINIC jest usuwanie toksyn, dzięki czemu skóra może produkować więcej kolagenu i wyglądać młodziej. Profesjonalna kosmetyczka użyje również składników, które oczyszczają pory, minimalizując w ten sposób trądzik i inne problemy, które mogą powodować toksyny.