Lamele ścienne mogą być bardzo ciekawą ozdobą naszego domu, możemy wybrać lamele drewniane, lamele PVC czy też wykonane z innych materiałów.

Cienkie listwy na naszej ścianie mogą być świetnym elementem ozdobnym. Dodatkowo drewno na naszej ścianie będzie ładnie wyglądało oraz ocieplało pomieszczenie, często stosujemy je w sypialni, w przedpokoju.

Lamele jako popularny element dekoracyjny

Jak ożywić wnętrze za pomocą lameli ściennych?

Wielu klientów wybiera lamele drewnopodobne, które charakteryzują się bardzo ciekawym wyglądem, jak również są bardzo odporne, nie poddają się wilgoci, są bardziej odporne na ścieranie niż drewno. Dodatkowo panele z materiałów sztucznych nie będą wymagały dodatkowych zabiegów konserwacyjnych, pielęgnacji. Możemy wybrać lamele ścienne, który będą naśladowały drewno jasne, ciemne, może być to dąb, olcha, jak również wiele innych gatunków drewna. Obecnie coraz więcej osób wybiera lamele ze względu na możliwość ocieplenia wyglądu naszego domu, lamelki na ścianach tworzą bardzo dobry klimat.

Lamele dostępne są w wielu kolorach, można wykorzystać je w stylu skandynawskim, w stylu loftowym. Mogą być to lamele w kolorach surowych, jak również drewno, które może ocieplić nieco nasze wnętrze. Możemy wykorzystać je w firmie, mieszkaniu, urzędach. Bardzo dobrze mogą prezentować się wraz z panelami w podobnym kolorze, często klienci wybierają trwałe lamele MDF, które mogą posiadać bardzo ciekawe barwy, naturalną strukturę drewna. Lamele to obecnie bardzo poszukiwany dodatek wykończeniowy, chętnie sięgają po nie projektanci, którzy chcą stworzyć ciekawą, niepowtarzalną aranżację. Lamele możemy zamontować na ścianie, na suficie, bardzo dobrze komponują się ze wszystkimi elementami wnętrza, także włącznikami świateł czy też gniazdkami elektrycznymi.

Dostępne są lamele ścienne o różnej szerokości, możemy dzięki temu wybrać model, który najbardziej będzie pasował do naszych wnętrz. Lamele sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne, betonowa ściana zostaje zastąpiona drewnem czy też materiałem z okleiną drewnianą. Dyskretne lamelki mogą bardzo dobrze sprawdzić się w sypialni, za łóżkiem, w przedpokoju czy też w salonie. Po więcej informacji warto zajrzeć do sklepu z płytkami https://kaflando.pl.