Drewniana mapa świata to piękna ozdoba na ścianę, która może uzupełnić wnętrze pokoju, salonu lub sypialni. Dowiedz się więcej o tym niezwykłym dodatku do domu.

 

Mapa świata z drewna

Dekoracje ścienne są bardzo ważnym elementem wystroju wnętrza. Muszą jednak odznaczać się smakiem oraz dobrym wykonaniem żeby nie zaburzać przestrzeni.

Ciekawym pomysłem na urozmaicenie przestrzeni jest mapa drewniana do zawieszenia. Ta wspaniała dekoracja występuje w kilku wariantach zarówno jeżeli chodzi o kolorystykę, rozmiary, grubość oraz ewentualne dodatki. Dzięki temu możemy ją dopasować pod pomieszczenie, w którym się znajdzie oraz nasz gust. Mapa z drewna nie zna granic stylu, będzie odpowiadać każdej specyfice mieszkania bądź domu. 

Kupując produkt otrzymasz poszczególne elementy, szablony ułatwiające rozstawienie części oraz łatwą w zrozumieniu instrukcję ułatwiają zawieszenie całości. W razie potrzeby można domówić zestaw montażowy, który został dopasowany pod instalację. 

Dekoracja może zawisnąć na ścianach pokoi lub korytarzy. Magia estetyki zawarta w drewnie sprawi, że ten dodatek będzie piękną ozdobą. Mapy świata są idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy kochają podróże oraz wszystkich ceniących sobie wyszukane ozdoby. 

Doskonałe ręczne wykonanie

Jeżeli chcesz mieć w swojej przestrzeni coś wyjątkowe, zapewne docenisz drewniane mapy świata, które zostały ręcznie wykonane. Ten sposób obróbki gwarantuje bardzo szczegółowe oddanie oraz dbałość o detale.

Produkt jest w stu procentach pochodzenia polskiego, kupując go wspieramy lokalne firmy.

Ponadto drewno jest bardzo wdzięcznym materiałem, który uniwersalnie wpasowuje się w otoczenie. Powierzchnia płyty jest zabezpieczona wodną bejcą oraz olejem lnianym, dzięki czemu nie stanowi źródła uczulenia mieszkańców. Powłoki skutecznie chronią całość przed uszkodzeniami oraz oznakami upływu czasu. Mapa będzie cieszyła oczy przez długi czas. 

Ekskluzywne warianty map

Mapa świata z drewna występuje w modelach tradycyjnych oraz bardziej ekskluzywnych osłonach. 

Dużą popularnością cieszą się mapy świata z zamontowanym oświetleniem LED. Kolory można dowolnie zmieniać oraz sterować nimi za pomocą aplikacji lub pilota. Nowoczesna technologia pozwala na zaprogramowanie zaciemniania barwy wraz z upływem czasu lub skonfigurowanie jej ze słuchaną muzyką. 

Świat geograficzny może być również przedstawiony dzięki drewnianej płycie pokrytej mchem chrobotka. Zieleń na mapie zdobiąca ściany będzie koiła zmysły i odprężała. Co ważne, roślina użyta w dekoracji nie wymaga specjalnej opieki w postaci nawożenia, doświetlania, czy podlewania. Jest w pełni samowystarczalna i wytrzymała. 

Masz nowocześnie urządzany salon? Na Twojej ścianie możesz zawiesić geometryczną mapę świata, która świetnie wpisze się w klimat i podkreśli jego szyk. 

Drewniane mapy świata do pokoju dziecka

Mapa świata na ścianę to doskonały pomysł na dodatek do dziecięcego pokoju. Szybko może okazać się, że ta ozdoba stanie się również zachęta do nauki. Pośród oferty możemy wybrać produkty z nazwami poszczególnych krajów lub dodatkowo wyznaczonymi rzekami. Geografia będzie na wyciągniecie ręki!

Małego odkrywcę świetnie wprowadzi w świat geografii również mapa obcojęzyczna, która będzie zachętą do poszerzenia słownictwa z niemieckiego lub angielskiego. 

Ciekawym rozwiązaniem jest mapa świata wykonana z drewna oraz czarnej powłoki, która jest przystosowana do pisania kredą. Na tej powierzchni Twoje dziecko będzie samo mogło zaznaczać nazwy, może rysować zabytki bądź występujące na danym obszarze zwierzęta. Mapa stanie się elementem edukacyjnym, ale może też służyć do oznaczania odwiedzonych miejsc.