Dzisiaj rodzice, jeśli szukają porad to mają o wiele więcej możliwość niż ich rodzice czy dziadkowie. Dawniej mogła podpowiedzieć mamy, babcia albo sąsiadka, ale nie zawsze to oznaczało, że te porady będą właściwie.

Trudno było je zweryfikować, dlatego często przez pokolenia popełniało się te same błędy. Dzisiaj jest wszystko inaczej, bo dzisiaj dzieci są inne. Rozwijają się o wiele szybciej, korzystają z nowinek technologicznych i trzeba wiedzieć jak z jednej strony wprowadzać ich w ten świat, a drugiej strony jak je chronić. Dowiadujemy się bardzo często o przemocy w stosunku do dzieci i jest tego wszystkiego naprawdę bardzo dużo. Dla rodziców, którzy kochają swoje dzieci i dają im wszystko, co tylko się da takie informacje są szokujące. Można dowiedzieć się o rodzicach, którzy kompletnie nie nadają się do tej roli, ale dziecko przecież trzeba mieć, bo tak wypada. Dzisiaj robią karierę dziecko siedzi z nianią i tyle widzi rodziców. Nie ma więzi i w przyszłości będą z tego same problemy. Tych problemów dzisiejszego świata jest o wiele więcej, dlatego im więcej o tym wiemy tym lepiej będzie dla nas, bo łatwiej przez to wszystko można będzie przejść.

Najlepsze informacje dla rodziców

Trzeba szukać w takim miejscu, które jest wiarygodne i pewne. Jeśli mamy stamtąd jakieś porady to wiemy, że bez dwóch zdań można będzie je zastosować, bo są bezpieczne i pewne. Takiego miejsce oczekuje wielu rodziców i jest ono na wyciagnięcie ręki. Naprawdę nie trzeba się mocno starać, nie trzeba wychodzić z domu, a nawet nie trzeba nigdzie dzwonić. Trzeba tylko czytać. Oczywiście musimy na to znaleźć czas, co przy małym dziecku wcale nie jest takie proste, jak co niektórym osobom się wydaje. Dla tych, którzy ten czas mają powstał blog https://zbygniew.pl/blog-parentingowy/. Mamy tutaj tylko najlepsze i najbardziej sprawdzone informacje, co oznacza, że bez problemów można będzie znaleźć tutaj wszystko, czego szukamy. To jest właśnie takie miejsce, jakiego nie miały nasze mamy i nasze babcie, ale na szczęście my mamy.