Moda na kolor biały nie przemija. Jest to barwa uniwersalna, która w zasadzie pasuje do wszystkiego. Biały kolor drzwi wewnętrznych będzie więc świetnie komponował się z podłogą jasną czy ciemną. Tak samo dobrym kompanem dla drzwi białych będą podłogi laminowane, winylowe, drewniane czy też z innego materiału (płytki, terakota, gres). Jeśli jednak nie jesteśmy fanami przesadnej bieli, możemy przebierać w innych możliwościach. W salonach Grupy Fachowiec drzwi wewnętrzne występują w wielu kolorystycznych wariantach i wzorach, co ułatwia ich dopasowanie do podłogi. Jeśli nie będziemy pewni swoich wyborów możemy też skorzystać w sklepie z fachowego doradztwa, dzięki któremu będziemy mogli dokonać świadomego wyboru.

Biel nadal trendy – dlaczego coraz chętniej decydujemy się na uniwersalną kolorystykę?

Białe skrzydła drzwiowe wraz z ościeżnicami charakteryzują się nie tylko tym, że świetnie będą korespondować kolorystycznie z całym pozostałym wyposażeniem, ale także tym, że wprowadzają do wnętrz elegancję i nieco rozświetlają przestrzeń. Optyczne powiększenie przestrzeni to szczególnie cenna właściwość, jeśli metraż mieszkania nie jest duży. Istotną cechą bieli jest ich aranżacyjny potencjał, dzięki któremu w przyszłości będzie można z łatwością odmienić wystrój wnętrz, a białe drzwi dopasują się do nowej aranżacji.

A co poza bielą? Naturalne barwy również modne

Naturalne kolory, tak samo, jak biel, są także modne i będą wprowadzały do wnętrza nieco charakteru. Dębowe, klonowe, orzechowe, czy też modele egzotyczne pięknie uzupełnią przestrzeń, tym bardziej, jeśli będą idealnie dopasowane do kolorystyki podłogi i innych elementów wykończeniowych. W zależności od tego, jaki preferujemy styl możemy też wybrać wzornictwo klasyczne lub bardziej nowoczesne, czy minimalistyczne np. drzwi bezprzylgowe.

 

Obecna oferta rynkowa jest bardzo szeroka. Z powodzeniem dobierzemy właściwą kolorystykę drzwi wewnętrznych. W salonach grupy Fachowiec mamy możliwość zweryfikowania jak komponują się różne kolory i czy do siebie pasują. Jeśli będziemy potrzebowali doradztwa, mamy szansę skorzystania z profesjonalnej porady od jednego ze specjalistów pracujących w sklepie.