Czy masz gołą ścianę, która sprawia, że wnętrze Twojego domu wygląda zwyczajnie i nudno? Oto kreatywne pomysły na dekorowanie ścian. Niektóre są zabawne, a inne wręcz dziwaczne.

Maluj jasne kolory

Czasami najprostsze pomysły to te, które mają największy wpływ. Spróbuj pomalować pustą ścianę na żółto lub na czerwono, a otrzymasz natychmiastową transformację, która jest jasna i wesoła! Uwielbiamy tę minimalistyczną sypialnię z ciepłą złotą ścianą, którą podkreślają jasne kolory mebli i odważna pościel w paski.

Dodaj ciekawe naklejki

Dobrze dobrane naklejki mogą zmienić ścianę z nudnej w oszałamiającą w mgnieniu oka! Bardzo łatwe do nałożenia i usunięcia, naklejki są idealne dla najemców domów, którzy chcą nadać nowy wymiar swojemu wnętrzu , bez zbytniego wysiłku.

Zaprezentuj swoje kolekcje kapeluszy

Zamiast mieć obrazy na ścianie, możesz zaprezentować swoją kolekcję czapek, wieszając je, aby zakryć ścianę. Zwykłe kapelusze, kapelusze z szerokim rondem, dziarskie kapelusze lub inne, które możesz tylko znaleźć. Sprawią że wnętrze będzie wyglądało interesująco.

Dodaj rustykalny urok z odsłoniętymi cegłami

Zawsze możesz spróbować rozebrać ścianę do podstaw. Odsłonięta cegła ma rustykalny, fajny urok. Ceglana ściana nadaje również teksturę i ciepło każdej przestrzeni. Połącz to z nisko wiszącymi lampami i masz idealne miejsce na imprezę.

Ściana akwarium od podłogi do sufitu

Jeśli masz ścianę, która nie jest nośna (być może będziesz musiał zapytać o to architekta), możesz po prostu zastąpić ją akwarium o szerokości kilkudziesięciu centymetrów od podłogi do sufitu. Pomyśl poważnie o dodaniu elementu wow do swojego pokoju!

Dziwaczna i odważna maska

Kolekcja dziwacznych i odważnych masek może ożywić każdą nudną, nudną przestrzeń i zamienić ją w ścianę wystawową! Nie masz masek? Wypróbuj ładne wzorzyste płytki emaliowane. Albo cokolwiek innego.

Postaw na ekologię dzięki pionowemu ogrodowi

W dzisiejszym świecie zazielenienie stało się raczej koniecznością niż modą, a ten pionowy ogród tworzy ładne tło dla balkonów tego eleganckiego bungalowu. Jeśli masz ścianę ze słoneczną plamą w swoim salonie, nie ma nic lepszego niż pionowy ogród, który wprowadziłby do domu przestrzeń zewnętrzną. Rośliny usuwają toksyny z domu i dosłownie wdychają świeże powietrze do pomieszczeń.

Sztuka abstrakcyjna

Bądź kubistą! Abstrakcyjne dzieła sztuki na ścianach mogą służyć jako szafki, służyć do podpierania książek i artefaktów lub po prostu wyrażać styl. Niezależnie od ich zastosowania, wyglądają fajnie i dodają klasy do Twojej ściany!)

Więcej ciekawych porad znajdziesz na malanuku.pl