Niektóre wydruki obrazów czy zdjęć można kupić jako tryptyk na płótnie. Tryptyk to druk artystyczny, który jest podzielony na trzy sekcje, które wiszą obok siebie na ścianie, znane również jako trzyczęściowe wydruki na płótnie.

Te panelowe wydruki na płótnie są naprawdę imponujące i zapewniają współczesny charakter każdemu salonowi, w którym się wiszą. Idealnie nadają się do pomieszczeń z dużymi przestrzeniami na ścianie dla pełnego efektu. Jakość wydruku jest tak dobra, jak to tylko możliwe, a płótno jest wykończone w profesjonalny sposób. Wydruki na płótnie z podzielonym panelem wyglądają niesamowicie i stanowią naprawdę imponujący punkt centralny dla każdego wnętrza. Każdy panel ramy płótna tryptyku ma okucie do zawieszenia sekcji na ścianach i będzie wymagało użycia śruby lub gwoździa. Standardowo tryptyki obrazów na płótnie są dostępne w dużych rozmiarach. Jeśli chcesz, aby jeden z obrazów wydrukowano jako tryptyk na płótnie o rozmiarze odpowiednim dla Twojego wnętrza, weź pod uwagę, że takie wydruki na płótnie kosztują więcej, ponieważ są dostarczane na trzech płótnach i wymagają więcej umiejętności i czasu do złożenia. Można wykonać tryptyki podzielone na trzy sekcje o tej samej szerokości lub jedną główną sekcję z dwoma węższymi panelami bocznymi, wybór zależy od Ciebie i od twoich preferencji.

W sprzedaży znajdziesz nie tylko pojedyncze wydruki na płótnie i płótna typu tryptyk, ale można również wydrukować dowolne zdjęcie w dowolnej liczbie sekcji. Po prostu zamów do swojego mieszkania i biura taki wydruk, jaki ci odpowiada. Warto wziąć pod uwagę powieszenie każdej sekcji płótna w odległości kilku centymetrów między nimi, aby uzyskać pełny efekt, ale tak naprawdę zależy to od wielkości tryptyku na ścianie i osobistych preferencji. Dopóki zdjęcie nie jest zbytnio rozdzielone, a obrazy na płótnie ładnie przepływają przez tryptyk, powinno być dobrze. Co powiesz na tryptyk z własnego zdjęcia? Dlaczego nie spersonalizować płótna tryptyku z jednego ze swoich zdjęć! Wszyscy mamy świetne zdjęcia z wakacji, zwierząt domowych i rodziny, więc ożyw je dzięki wydrukowi na płótnie.