Nowoczesna technologia do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki w gabinetach kosmetycznych jest odpowiednia dla wszystkich osób, które chcą wyglądać szczuplej i młodziej bez ryzyka powikłań czy konieczności przechodzenia rekonwalescencji.

Wiele takich zabiegów to najnowsze nieinwazyjne rozwiązanie do niechirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej. To, co czyni tę procedurę wyjątkową, to jej zdolność do celowania w tkankę tłuszczową poprzez ogrzewanie głębokich tkanek, co z kolei powoduje lipolizę bez uszkadzania skóry. Maszyna wykorzystuje energię o częstotliwości radiowej i jest wyposażona w zaawansowane technologicznie czujniki, które są w stanie wykryć poziom tłuszczu w organizmie, a następnie dostarczyć dostosowany poziom energii do podgrzania i upłynnienia tłuszczu. Ciało następnie w naturalny sposób wypłukuje martwe komórki tłuszczowe przy pomocy naczyń limfatycznych, bez konieczności operacji. Na efekty trzeba poczekać kilka tygodni lub dłużej, ale rezultaty są spektakularne. Niektórzy pacjenci zauważają zmniejszenie obwodu w talii czy udach już od pierwszego zabiegu. Takie procedury można stosować w okolicach brzucha, ud, ramion, czy bioder. Wyniki różnią się w zależności od metody, a niektóre osoby tracą na wadze znacznie szybciej niż inni. Powinieneś zawsze skonsultować się ze swoim kosmetologiem i dokładnie wyjaśnić, jakich rezultatów oczekujesz. Oczywiście seria zabiegów nie odchudzi nas w magiczny sposób bez utrzymywania zdrowego stylu życia, ćwiczeń i odpowiedniego odżywiania.

Przede wszystkim takie procedury są najskuteczniejszym narzędziem do walki z cellulitem.

Zapytaj w gabinecie medycyny estetycznej o ceny zabiegów wyszczuplających brzuch lub sprawdź informacje w Internecie. Obecnie na rynku nie ma innych metod wyszczuplania sylwetki, które wykazywałoby tak doskonałe wyniki. Zabiegi można łączyć z innymi metodami wyszczuplania sylwetki, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty w krótkim czasie.