Te osoby, które jadą do UK i chcą założyć sobie dużą firmę zapewne interesują się spółkami Limited? To jest bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ taka firma jest bardzo bezpieczna dla udziałowców.

W razie problemów z należnością względem swoich kontrahentów odpowiada się jedynie wkładem w spółkę Limited, a nie całym swoim majątkiem. To rozwiązanie jest bezpieczne dla nas, bo nigdy nie wiemy jak będzie wyglądało prowadzenie naszej firmy i czy wszystko będzie szło zgodnie z planem. Jeśli chodzi o to, kto może założyć firmę Limited to może to być zwykła osoba fizyczna. Firmę Limited mogą zakładać inne spółki kapitałowe. Warto również wiedzieć o tym, że nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość założycieli. Może to być jedna osoba, ale może to być więcej osób. Prawo nic na ten temat nie mówi, dlatego jeśli jesteśmy w większej grupie to w łatwy sposób można będzie założyć własną firmę. Tak spółka płci podatek dochodowy od osób prawnych i trzeba o tym pamiętać. Inaczej wygląda sytuacja z udziałowymi i dyrektorami, którzy płacą swoje podatki. Nie jest łatwo za tym wszystkim nadążyć, ale można sobie z tym poradzić?

W jaki sposób?

Trzeba będzie skorzystać z pomocy firmy księgowej. Tylko wtedy otrzymamy usługi na wysokim poziomie, bo w przypadku firmy Limited księgowość jest obowiązkowa i nie można tego ominąć. W takiej sytuacji współpraca z kimś, kto się bardzo dobrze zna na księgowości jest dobrym rozwiązaniem i przyniesie wiele korzyści. Trzeba tylko wcześniej skontaktować się z taką firmą i określić zakres naszej współpracy wtedy będziemy wiedzieć, na czym stoimy i czy taka firma jest w stanie nam pomóc. Jeśli zależy nam na współpracy z firmą księgową już teraz to ofertę polskiej firmy w UK znajdziemy na https://cblfinance.co.uk/nasze-uslugi/. Lepszej firmy nie znajdziemy, dlatego warto zobaczyć, jakie konkretnie usługi oni oferują. Jest tego bardzo dużo, dlatego każdy może dopasować pod siebie to, co chce. Firma dostosuje się z ofertą dla nas, bo my właśnie tego oczekujemy.